sobota 2. prosince 2017

První sníh...

 


... tak už ho letos máme za sebou - první sníh. Ráno jsme se probudily a za oknem byla ladovská krajina. Vločky tiše poletovaly. Vysvětlila jsem Madlence, kde bude stát stromeček a probraly jsme se ozdobičkami. Letos budou Vánoce (pro jistotu) nerozbitné, a tak si těšení na nostalgické skleněné ozdobičky nechám na příští rok. Takže jedeme ve znamení kovu, filcu a přírodnin. Jak tu červenou normálně moc nemusím, Vánoce si bez ní nedovedu představit. Jednou v roce je to pro mě slavnostní, šťastná barva!...

... no a pak jsme si pustily tu Saru McLachlan, která prostě k tomuhle okamžiku patří... a seděly v objetí před oknem. Pro tyhle chvíle mě prostě baví žít. Nechte se taky unést! :-)
1 komentář:

  1. Když je sníh na horách, tak je to fajn. Tam bych klidně pár krát za zimu jela, ale když se musím na zahradě brodit ve sněhu, abych si mohla otevřít vrata a jet do práce, tak to mě teda nebaví. Nejradši bych byla celou zimu zalezlá doma jako krtek :-D . To ale bohužel nejde. Máme krbová kamna, takže máme doma krásný teplo. Letos musím donutit manžela, aby vyčistil komín . Na jaře už mi přišlo, že kamna špatně hoří, tak jestli není už komín zanešený.

    OdpovědětVymazat